O nas

łóżka i materace

O naszej firmie

Szukasz odpowiedniego materaca do swojego mieszkania? Nie wiesz jakie łóżko będzie pasowało w twoim mieszkaniu? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Oferujemy wiele modeli materacy wykonanych z różnych materiałów oraz dobierz do niego odpowiednie łóżko, które nada charakter twojej sypialni.

W sypialni każdy z nas powinien czuć się wypoczęty i zrelaksowany. Jest ona miejscem, w którym z chęcią nie tylko przeczytamy książkę przed snem, dlatego warto wprowadzić do niej odrobinę romantyzmu. Oto kilka niezawodnych sposobów na połączenie klasycznych rozwiązań z nostalgicznymi elementami:
1. Malujemy pomieszczenie na jasne pastelowe kolory, które stanowią świetne tło dla niskiej, nieprzytłaczającej białej komody w tylu rustykalnym. Jest ona świetnym miejscem na artykuły dekoracyjne np. ramki na zdjęcia.
2. W rogu pokoju stawiamy lustro, najlepiej w taki sposób aby odbijało ono promienie słoneczne wpadające do wnętrza, dzięki temu naturalnie rozświetlimy sypialnię.
3. Zaopatrzmy się w meble drewniane, np. toaletkę, która nada sypialni modny efekt. Drewno jako materiał naturalny podlega renowacji, dlatego w każdej chwili możemy zmieniać kolor naszych mebli poddając się artystycznej fantazji.
4. Łóżko z wezgłowiem może być rewelacyjnym miejscem na dodatki np. romantyczne świeczniki oraz lampki nocne.
5. Pamiętajmy o odpowiednio dobranych tekstyliach takich jak pościel, czy wygodne poduszki, które wprowadzą odpowiedni nastój.

Aby wprowadzi odpowiedni nastrój nie wolno zapominać o nastrajającym świetle. Czasami wystarczą tylko świece, ale warto również zadbać o główne oświetlenie oraz zastanowić się nad zamontowaniem kinkietów z żarówkami o ciepłym naturalnym świetle.